Кошик
17 відгуків

День святого Миколая Чудотворця - це свято з нетерпінням чекають всі діти і навіть дорослі, адже традиційно святий Миколай залишає під подушкою солодощі та подарунки!

День святого Миколая Чудотворця - це свято з нетерпінням чекають всі діти і навіть дорослі, адже традиційно святий Миколай залишає під подушкою солодощі та подарунки!

У свята святого Миколая є свої традиції, звичаї і навіть своя легенда, згідно якої, Микола Угодник допоміг бідному батькові видати свою дочку заміж. Адже раніше дівчина без посагу не вважалася завидною нареченою. Тому вночі святий Миколай підкинув через вікно в її кімнату шматок золота, ніж поєднав серця коханих.

Кроме того, считается, что святой Николай приносил в дома обездоленных теплые вещи, игрушки и еду. Причем делал он это всегда под покровом ночи, чтобы его никто не узнал.

А еще он оказывал покровительство похищенным и осиротевшим детям. Приятная традиция дарить детям подарки сохранилась и в наши дни. Согласно обычаям, послушные дети находят под подушкой сладости, а вредные – уголек.

Святого Николая часто изображают в облике седовласого старца, пришедшего с небес с множеством подарков. По традиции, в Украине детишкам сладости кладут под подушку, а в Европе – в носки, которые развешивают у камина.

Існує давнє повір'я, що в День святого Миколая не можна нічого робити для себе, а тільки для нужденних. Вважається, що якщо у цей день не подбати про бідних або сиріт, то сім років будеш терпіти збитки.

Вже настав День святого Миколая Чудотворця, який щорічно відзначається в Україні 19 грудня. Це свято з нетерпінням чекають всі діти і навіть дорослі, адже традиційно святий Миколай залишає під подушкою солодощі та подарунки!

Всіх благ в цей чудовий день кожній родині!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner